CORODEX

شرکت بازرگانی لطفی

تنها ارائه دهنده رسمی و انحصاری سیستم‌های تصفیه آب کورودکس

شركت صنعتی بازرگانی لطفی با هدف انتقال تكنولوژی روز دنیا در زمینه شیوه های مدرن تصفیه آب برای اماکن مسكونی ، تجاری و صنایع مختلف توسط گروهی از مهندسان كار آزموده در سال 1382 پایه گذاری گردید. تجلی این هدف در اندیشه گروهی شركت در كنار تجربیات بیست ساله پدید آورندگان آن موجب گردید شركت معتبری چون CORODEX و  CRYSTAL تایوان ، این مجموعه را بعنوان نماینده خود جهت انتقال تكنولوژی و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب تولیدی خود در خاورمیانه انتخاب نماید.

شركت صنعتی بازرگانی لطفی بعنوان تنها ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب خانگیCORODEX و CRYSTAL در خاورمیانه افتخار دارد که ماموریت اصلی خود را “بالا بردن کیفیت آب آشامیدنی خانواده های ایرانی” و ایجاد آسایش و رضایتمندی مشتریان محترم از طریق ارائه با كیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی همراه با خدمات سریع، گارانتی، پشتیبانی، تامین قطعه و تماس دوره ای با مشتریان جهت سنجش رضایت آنان و اخذ نظرات مردمی جهت بهبود برنامه های آتی خود قرار داده است.

اینک پس از سالها تلاش شبانه روزی مدیران کارآمد شرکت، شبکه گسترده نمایندگان فروش شرکت بازرگانی لطفی در سراسر کشور که مشتمل بر بیش از 80 نماینده در تمامی استانها می باشند، در حال معرفی و توزیع یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی کورودکس (CORODEX) به هم میهنان عزیز می باشند.

واحد خدمات پس از فروش شركت بازرگانی لطفی با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و با تجربه و امكانات قابل توجه ، شركت را قادر ساخته است تا مشاوره و پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات دستگاه های تصفیه آب خانگی کورودکس را در بازار از طریق یك سیستم سازماندهی شده و با كمك نمایندگان شركت در سراسر كشور، ارائه نماید.

اعداد صحبت می کنند

داستان موفقیت ما - آنچه ما به دست آورده ایم
7550

مشتری وفادار از سراسر کشور ایران

83

نماینده فروش در خاورمیانه و ایران

97

نوع کالا متنوع در زمینه تصفیه آب

ارائه خدمات سازماندهی شده و با كیفیت و قیمت رقابتی، تسریع در ارائه خدمات، استاندارد كردن خدمات با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب و برقراری ارتباط بین شركت و مشتریان از طریق تماس مستقیم تلفنی پرسنل واحد خدمات پس از فروش با تک تک مشتریان، جهت بهبود كیفیت خدمات و محصولات از جمله اهداف اصلی ما میباشد.

آموزشهای دوره ای و خاص پرسنل و نمایندگان خدمات پس از فروش و به روز رسانی دانش و اطلاعات آنان گامی دیگر در جهت كسب رضایتمندی مشتری و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان شرکت بازرگانی لطفی می باشد.
شرکت بازرگانی لطفی دارای بیش از 80 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی کورودکس در سرتاسر کشور می باشد.